ISO 9000:2008 Certified factory
  • ul. Floriańska 40

    38-200 Jasło

  • +48 730 160 002

  • zakupy@taka-torba.pl

  • Get a quote

Taka - Torba

Właścicielem Taka-torba.pl jest agencja reklamowa Agrelo z siedzibą w Jaśle, która działa prężnie od 2013 roku, stale się rozwijając i rozszerzając swoją ofertę.

Dysponując nowoczesnym sprzętem w postaci 6-kolorowej karuzeli sitodrukowej, półautomatu sitodrukowego do druku na płasko, plotera sublimacyjnego, prasy termotransferowej oraz drukarki DTG TexJet Plus do druku pełnokolorowego na bawełnie, możemy zaproponować profesjonalne nadruki na torbach papierowychbawełnianych, jutowych a także na odzieży, parasolkach itp. 

Wykorzystujemy technologie druku sitodrukowego, sublimacyjnego, DTG, termotransferowego, dopasowując je do konkretnego zamówienia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów detalicznych (poszukujących np. solidnej torby na zakupy), jak i hurtowych, dla których produkujemy oryginalne torby reklamowe. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz skrupulatność i precyzja wykonania nadruku. Mocno stawiamy na ekologię, dlatego w naszej ofercie znaleźć można biodegradowalne torby papierowebawełniane i jutowe o szerokich zastosowaniach.

Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju, z pasją i zaangażowaniem realizujemy powierzone zlecenia, służąc swoim doświadczeniem i profesjonalizmem.

Sprawdzony dostawca

We are rutrum lacus arcu, into condim entum sit venenatis amet abituro.

Duży asortyment

We are rutrum lacus arcu, into condim entum sit venenatis amet abituro.

Subskrybuj newsletter

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image